Dodaj opinię

 
 
 
 
 
* adres email nie będzie publikowany.
27 wpisów.
Patrycja K. napisał/a 11 grudnia 2023
Serdeczne podziękowania dla zespołu firmy Orea za organizację pięknego i pogrzebu. Zarówna cena usług jak i obsługa bez zarzutu.
Arek napisał/a 13 lipca 2023
Miałem pozytywne doświadczenie z zakładem pogrzebowym OREA. Ich profesjonalizm i empatia bardzo pomogły w tym trudnym czasie. Dzięki nim ceremonia pogrzebowa była zgodna z oczekiwaniami. Piękna i wzruszająca.
Robert.L napisał/a 12 stycznia 2023
W imieniu całej rodziny dziekujemy za zorganizowanie pięknej ceremonii. Profesjonalna obsługa oraz mili pracownicy z wysoką kulturą osobistą.
Ewelina napisał/a 1 października 2022
Organizacją pogrzebu mojego Taty zajęła się Pani Monika zatrudniona w Firmie OREA w Otmuchowie. Wykazała się wielkim profesjonalizmem - służyła doświadczeniem i bardzo kompetentnym podejściem. Czułam się bardzo dobrze przeprowadzona przez trudne dla mnie chwile. Ceremonia pogrzebu była naprawdę piękna, ubogacona grą Pani skrzypaczki. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Firmy OREA. Polecam Państwa, ponieważ uważam, że poziom świadczonych usług jest bardzo wysoki. Dziękuję 🙂
Anna napisał/a 30 września 2022
Bardzo dziękuję Właścicielom i Pracownikom Zakładu Pogrzebowego OREA za rady oraz współudział w organizacji i profesjonalne przeprowadzenie pogrzebu mojego męża. Godne pożegnanie w tym ciężkim dla nas momencie, a jednocześnie sprawna organizacja pogrzebu była dla mnie bardzo ważna. OREA wykonał swoją usługę na najwyższym poziomie. Dziękuję. Anna Kutyła
Elżbieta napisał/a 8 lipca 2022
Firma Orea pomogła mi w naprawie uszkodzonych pomników moich dziadków. Mimo dzielącej nas odległości wszystko przebiegło sprawnie. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Solidna, profesjonalna firma. Dziękuję Elżbieta
Janusz napisał/a 29 czerwca 2022
Bardzo serdecznie chciałbym podziękować pracownikom firmy OREA Rabuszko za rzetelne i profesjonalne przygotowanie pogrzebu. Dziękuję za miłą i piękną obsługę w czasie ostatniego pożegnania mojej mamy Zofii. Dziękuję za piękne kwiaty, wszystko na najwyższym poziomie. Pełna empatii obsługa Pana Grzegorza, w tych trudnych chwilach, aż chce się spotkać takich ludzi. Najwyższej klasy profesjonalizm jak być powinno, przecież nie na co dzień spotykają nas tak trudne chwile i wielu rzeczy po prostu nie wiemy. Dlatego też najlepiej gdyby nasi bliscy nie umierali, ale jeśli komuś w rodzinie tak się zdarzy, to serdecznie polecam usługi Domu Pogrzebowego OREA Rabuszko. Jesteście Państwo godni polecenia. Janusz.
Bardzo profesjonalna firma napisał/a 5 maja 2022
Bardzo profesjonalna obsługa. Dobry kontakt, życzliwi i pomocni ludzie. Wszystko odbyło się godnie. Szczerze polecam
Ryszard napisał/a 1 kwietnia 2022
W trudnym dla nas momencie spotkaliśmy się nie tylko z niezwykłym profesjonalizmem firmy Orea, ale także z nadzwyczajną życzliwością i ciepłem w obliczu odejścia najbliższej nam osoby. Zajęto się wszystkim, a my nie musieliśmy się o nic troszczyć. Głowy i serca mieliśmy zajęte smutkiem i żałobą, więc wdzięczni jesteśmy za to, że Pan Rabuszko o wszystkim pomyślał i zadbał o każdy szczegół, aby uroczystość była godna i piękna. Z serca dziękujemy!
Elżbieta Majkowska / 15.02.2022 napisał/a 16 lutego 2022
W imieniu moim i całej rodziny składam podziękowania dla zakładu pogrzebowego OREA RABUSZKO za przygotowanie pogrzebu naszej kochanej mamy. Obsługa ceremonii była na najwyższym poziomie, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Zakład pogrzebowy godny polecenia. Podziękowania od całej rodziny.
Artur napisał/a 12 lutego 2022
Dziękuję za empatyczne podejście w tych trudnych chwilach oraz pełny profesjonalizm w świadczonych usługach. Bardzo dobry kontakt, taktowność oraz kompleksowość oferty w porównaniu do konkurencji.
Elżbieta Majkowska napisał/a 12 lutego 2022
W imieniu moim i całej rodziny składam podziękowania dla zakładu pogrzebowego OREA RABUSZKO za przygotowanie pogrzebu naszej kochanej mamy. Obsługa ceremonii była na najwyższym poziomie, wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Zakład pogrzebowy godny polecenia. Podziękowania od całej rodziny.
Barbara napisał/a 3 lutego 2022
Z całego serca dziękuję zakładowi Okrea za zaangażowanie i pomoc przy zorganizowaniu pogrzebu bliskiej mam osobie.Wlascicielom jak i pracownikom za to że byli z nami od początku do końca w tak trudnych dla nas chwilach .Polecam bez żadnego zawahania .W potrzebie dzwońcie do nich a nie zawiedzie cię .
Lucyna napisał/a 2 lutego 2022
Z całego serca chciałabym podziękować firmie OREA za godną i pełną szacunku dla zmarłego i rodziny oprawę ceremonii pogrzebowej. Jestem im bardzo wdzięczna za pełen ich profesjonalizm. Jakże w tym trudnym dla mnie momencie otrzymałam wsparcie za które bardzo dziękuję całej firmie.
Kamil napisał/a 25 stycznia 2022
Dziękujemy za ludzkie podejście, pełen profesjonalizm i wiele emocji, uczuć w tak ważnym dla nas dniu. Dobry kontakt i pełna powaga od momentu przyjścia do firmy aż po sam pogrzeb. Jeszcze raz dziękujęmy i polecamy z czystym sumieniem firmę Pana Rabuszko.
Leszek Krawczuk napisał/a 26 października 2021
Bardzo dziękujemy za bardzo ludzkie i profesjonalne podejście. Jesteśmy wdzięczni za pomoc okazaną podczas ostatniego pożegnania naszego ukochanego Wujka.
Leszek napisał/a 29 czerwca 2021
Zakład pogrzebowy OREA Rabuszko pomógł nam w trudnych dniach i pozwolił z godnością pożegnać naszego Wujka. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście w tych chwilach. Bardzo dziękuję i polecam firmę.
Ryszard Klepacz napisał/a 28 maja 2021
Wczoraj w Henrykowie firma Pana Rabuszko, obsługiwała pogrzeb naszej mamy. wysokie zaangażowanie,pełen profesjonalizm, pomogły nam przetrwać,te ciężkie chwile.Na szczególne uznanie zasługuje godna podziwu oprawa muzyczna. Dziękujemy i polecamy. Z poważaniem Ryszard Klepacz z rodziną
Maria i Janusz Pabis napisał/a 2 lutego 2021
Wybór firmy OREA w tak trudnym i bolesnym momencie jakim jest strata ukochanej mamy okazał się najlepszym wyborem. Jesteśmy Wam wdzięczni za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych w sposób profesjonalny na wysokim poziomie z dopracowanie każdego szczegółu. Dziękujemy i polecamy firmę OREA z Ziębic. Maria P. z Nysy
Urszula Gruszczynska napisał/a 10 stycznia 2021
Z calego serca dziekujemy za profesjonalna pomoc, organizacje i oprawe pogrzebu Taty. Dziękujemy za Państwa wyczucie, kulturę i zrozumienie powagi bólu w tych tak trudnych chwilach. Otrzymaliśmy nieoceniona i wszechstronna pomoc oraz ogromne zaangazowanie. Firma Państwa jest godna polecenia. Dziekujemy serdecznie ! Rodzina Czesława Seweryniak